Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuriér pre foodpandu

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať kuriérom pre spoločnosť foodpanda? Ak hľadáš prácu s flexibilným pracovným časom v mestách Bratislava, Nitra, Trnava, Banská Bystrica, Trenčín, Martin, Žilina, Poprad, Prešov, Košice, Nové Zámky, Liptovský Mikuláš, Prievidza a Zvolen, neváhaj sa pridať do nášho tímu kuriérov.

Ak nemáš auto, nevadí! My ti za jazdu na bicykli zaplatíme! Staň sa kuriérom foodpandy a získaj 2v1 - prácu aj tréning.

Zaregistruj sa na našej stránke https://kurier.foodpanda.sk, odjazdi čo najskôr svojich prvých 10 objednávok a nezmeškaj náš 100€ náborový bonus .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
  • mobilný telefón s dátami
  • živnosť
  • minimálny vek 18 rokov
  • potravinársky preukaz
  • zodpovedný prístup
  • príjemné vystupovanie

Sme foodpanda, služba pre rozvoz jedla a nákupov. Patríme do rodiny Delivery Hero, ktorá nám poskytuje jedinečnú možnosť získavať a zdieľať know-how z celého sveta. Rýchlo rastieme, rýchlo sa učíme a veľmi nás to baví. U nás sú ľudia naozaj ľudia a nie iba čísla. A vás by to mohlo baviť s nami!

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Piačková
E-mail: poslať životopis
ID: 4432973  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac