Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hlavný kuchár

Foodie group s.r.o.

Miesto práce
Karpatská 7537, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacBonusové odmeňovanie na základe výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie FUDI na Karpatskej ulici v Trenčíne hľadáme nového kolegu na pozíciu Kuchár. Náplňou práce bude príprava jedál na raňajky a z denného menu + A´la carte.
Pracuje sa systémom „krátky/dlhý týždeň“. Nový kuchár bude zodpovedný za dodržiavanie receptúr, kvalitu a množstvo použitých surovín.

Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore.

- ponúkame skvelé podmienky pre rozvoj prostredníctvom stáží
- máte príležitosť získať bohaté skúseností s modernou gastronómiou
- zdieľame pracovné skúsenosti a utužujeme pracovné vzťahy
- spoločne budujeme atraktívny a dlhodobo udržateľný koncept pre spokojnosť zákazníka a celého pracovného tímu
- podporujeme kreativitu, radosť a naplnenie pri práci
- vážime si dlhodobú spoluprácu a oceňujeme samostatnosť a zodpovednosť za prijaté rozhodnutia
- pracovné prostredie spĺňa štandarty modernej kuchyne a štýlovej reštaurácie v golfovom rezorte
- profesionálne zručnosti máte možnosť prejaviť na prestížnych spoločenských podujatiach, ktoré pripravujeme na pôde reštaurácie
- poskytujeme firemné benefity pre zamestnancov: golf, tenis, 2 jedlá denne a pitný režim
- garantujeme finančnú istotu formou pravidelného príjmu a stabilitu pracovnej pozície

Váš životopis s popisom praxe a Vašimi kontaktnými údajmi nám zašlite na email: [email protected], následne Vás budeme kontaktovať ohľadom dohodnutia osobného stretnutia a pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

5

U nás zastávame názor, že život si treba vychutnávať so všetkým užasným čo ponúka a k tomu neodmysliteľne patrí aj výnimočné jedlo a skvelé nápoje.
Preto vám prostredníctvom nášho konceptu Fudi, prinášame v rámci Trenčína jedinečné možnosti ako stráviť jedinečné chvíle práve u nás. Pokiaľ hľadáte možnosť ako navnadiť vaše chuťové poháriky na tie najlepšie gurmánske zážitky, tak vám túto túžbu radi splníme v FUDI Restaurant v pokojnom prostredí golfového areálu a rieky Váh.
Po náročnom výkone alebo len tak na prechádzke vás radi privítame priamo na hrádzi v našom FUDI Point. Čaká tu na vás nielen jedinečná ponuka remeselných hotdogov, ale samozrejme nechýbajú ani osviežujúce nápoje a vychladené pivko. To všetko si vychutnáte na našej slnečnej terase s výhľadom na hrad alebo tú strávite romantickú chvíľku pri západe slnka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Igor Slezák
Tel.: +421910182897
E-mail: poslať životopis
ID: 4068601  Dátum zverejnenia: 13.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac