Hlavný skladník, Bánovce nad Bebravou

FOOD TIME s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúseností kandidáta. Po skúšobnej dobe mesačné bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  1. Riadenie tímu: Vedenie a koordinácia práce skladníkov, delegovanie úloh skladníkov.
  2. Plánovanie a organizácia: Plánovanie dennej operácie skladu, optimalizácia procesov a zabezpečenie efektívneho využívania priestoru a zdrojov.
  3. Kontrola zásob: Dohľad nad skladovými zásobami, zabezpečenie správnosti a aktuálnosti údajov v skladovom systéme. Účasť na inventúrach a zodpovednosť za jej výsledok.
  4. Logistika a doprava: Koordinácia dopravy tovaru, spolupráca s dodávateľmi a dopravcami.
  5. Bezpečnosť a predpisy: Zabezpečenie dodržiavania bezpečnostných a hygienických predpisov v sklade. Dodržiavanie HACCP.
  6. Školenie zamestnancov: Školenie a zaškoľovanie nových zamestnancov, zvyšovanie kvalifikácie existujúcich pracovníkov.
  7. Riešenie problémov: Riešenie problémov a nepredvídaných situácií v sklade, ako sú reklamácie alebo poškodenie tovaru a pravidelná komunikácia s nadriadenými pracovníkmi.
  8. Zamestnanec koná, správa sa eticky a reprezentuje spoločnosť.
  9. Plní pokyny nadriadeného pracovníka.
  10. Dodržiava zásady BOZP a PO
  11. Dodržiava normy ISO

stabilná práca v dynamickom kolektíve

Oslovení budú kandidáti spĺňajúci dané požiadavky na pozíciu.
Keďže je to práca s potravinami, je nutné mať zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti je výhodou

Počet rokov praxe

2

- Spoľahlivosť
- Starostlivosť
- Zodpovednosť
- Pracovitosť
- Schopnosť tímovej spolupráce
- Ochota učiť sa novým veciam
- Lojalita

Spoločnosť FOOD TIME je overeným dodávateľom závodného stravovania do firiem.
Už niekoľko rokov sa staráme o zdravie a výkon zamestnancov zabezpečením zdravej, vyváženej a plnohodnotnej stravy. Do firemných kantín a jedální zabezpečujeme čerstvé denné menu v podobe obedov a večerí.
Zabezpečujeme prevádzku firemných bufetov pre takmer
6 000 zamestnancov rôznych firiem 7 dní v týždni.
Naše závodné kuchyne, z ktorých zabezpečujeme rozvozy stravných jednotiek sídlia v Trenčíne, Bánovciach nad Bebravou, Lozorne, Žiline a Žiari nad Hronom, Krupine, Skalici a Seredi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Kaiser
Tel.: +421918610139
E-mail: poslať životopis
ID: 4838823  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac