Kuchár, pomocný kuchár

FOOD PARK s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.osobne ohodnotenie 0 - 200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania prevádzky a zmeny konceptu hľadáme nových šikovných kolegov.

Teší Vás, keď môžete zákazníkovi s úsmevom poradiť a inšpirovať ho?
Láka Vás pôsobiť v jedinečnej kombinácií kaviarne, cukrárne a prípravy trendových jedál?

Pokiaľ áno, tešíme sa na stretnutie s Vami.
Čo robí náš zamestnanec?
- s nadšením pripravuje trendové jedlá ( toasty, lievance, sendviče, croissanty, šaláty, raňajkové menu....)
- prichádza s inovatívnymi nápadmi v oblasti gastronómie
Pracovná doba je na dlhý - krátky týždeň. / 7:00 - 19:00 / - plný úväzok

- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz a osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

prax v odbore výhodou, nie však podmienkou - radi Vás zaučíme.

- Skúsenosti s prípravou jedál
- Serióznosť, čestnosť a lojalita
- Orientácia na riešenia ( hľadá spôsoby a varianty ako sa to dá )
- Elán a nadšenie, chuť pracovať
- Osvedčenie na prácu s potravinami

prevádzka kaviarne a fast foodu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4348361  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.