Barman/Čašník

FOOD PARK s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.osobné ohodnotenie 0 - 200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania prevádzky a zmeny konceptu hľadáme nových šikovných kolegov.
Cítite sa vo svete kávy ako doma?
Radi posúvate svoju prácu v kaviarenskom prostredí na umenie ?
Máte radi kontakt so zákazníkom a jeho spokojnosť je pre vás na prvom mieste?
Ste profesionál a veríte, že príprava dobrej kávy je umenie?
Pokiaľ áno, tešíme sa na stretnutie s Vami.

Čo je náplňou práce Baristu ?

- pripravuje kávu a ostatné nápoje ( šťavy, čaje, ...)
- aranžuje pripravované nápoje s vysokým dôrazom na estetickú stránku servírovania
- obsluha zákazníkov a pomoc pri výbere nápoja a koláčov
- manipulácia a skladovanie surovín

- Možnosť ovplyvniť a spoluvytvárať tvár a charakter prevádzky
- Práca na krátky/dlhý týždeň / 7: 00 - 19:00 /
- zaujímavé finančné ohodnotenie ovplyvnené predovšetkým Vaším prístupom a šikovnosťou.
- získanie pracovných skúseností v zázemí úspešnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- priateľské pracovné prostredie v mladom kolektíve

Podmienkou prijatia je platný zdravotný preukaz a osvedčenie o spôsobilosti, tj. výučný list, maturita z potravinárskeho odboru, alebo získané osvedčenie z Červeného kríža.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybratých kandidátov, na základe zaslaných materiálov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, barman /nie je podmienkou/

- Samostatnosť a samoorganizovanosť
- Prozákaznícka orientácia
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- Serióznosť, čestnosť a lojalita
- Elán a nadšenie, chuť pracovať

prevádzka kaviarne a fast foodu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4348360  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.