Wiki Poke Kī´aha hľadá nových kolegov (vhodné pre študentov VŠ)

Food Flow s.r.o.

Miesto práce
Páričkova 31, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava Poke misiek, pomoc hosťom s výberom, prevádzkovanie pokladne, čistenie pracoviska, iné úlohy pracoviska ako napr. umývanie riadu, príprava potravín

Flexibilná pracovná doba, víkendové príplatky, Poké so zvýhodnenou cenou,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz výhodou, ale nie podmienka

Poke je národné jedlo na Havaji a v doslovnom preklade znamená "nakrájané na kúsky". Klasicky patrí do Poke surová ryba, ktorá je nakrájaná a podávaná s ryžou.
My sme okrem toho pridali čerstvú zeleninu, lahodnú omáčku a chrumkavé posýpky - a Poke Bowl je pripravený.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4336213  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.