Pracovník čerpacej stanice

Fontee s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
730-820

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zúčtovanie hotovostných a bezhotovostných platobných transakcií, starostlivosť o shop a shopový tovar, dokladanie, dodržiavanie procesov v zmysle HACCP, vedenie príslušnej agendy, aktívny predaj, komunikácia so zákazníkom, pomoc zákazníkom pri výbere tovaru či riešení reklamácií.Zúčtovanie hotovostných a bezhotovostných transakcií zákazníkov, starostlivosť o shop, dokladanie tovaru, kontrola záruk, starostlivosť o čistotu sociálnych zariadení, riešenie pripomienok zákazníkov, poradenstvo, aktívny predaj. Nočná práca - áno. A pracovný model je krátky-dlhý týždeň od 07:00-19:00 a opačne.

mesačné odmeny do 80 €, mimoriadne odmeny za výborné hodnotenia

V prípade záujmu zašlite svoje CV na [email protected] alebo zanechajte osobne na ČS. Na brigádu prijímame len študentov, priorita je TPP alebo 1/2 úväzok. Mzda je 730 € v čistom + príplatky a odmeny za 15 smien. Miesto výkonu práce je na ČS Shell, Stavbárska 5441/3, Senec Termín nástupu je dohodou, môže byť aj hneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, matematická gramotnosť, spoľahlivosť. Výhodou je ak je motorista, no nie podmienkou.

Realizácia a prevádzkovanie umývacích liniek, ubytovanie, výroba sódovej vody, ubytovacie služby,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3542396  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730-820