Pracovník čerpacej stanice

Fontee s.r.o.

Miesto práce
Šamorínska, Senec, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700-780

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov v shope, zúčtovanie hotovostných a bezhotovostných transakcií, dodržiavanie zásad HACCP na pracovisku, udržiavanie čistoty v shope, zázemí a wc. Dokladanie, preberanie tovaru.

mesačná výkonnostná odmena, mzda 700 € v čistom za 15 smien+príplatky navyše v zmysle zákona (sobota, nedeľa, sviatok). Výkonnostná odmena do 80 €.

V prípade záujmu zašlite svoje CV na [email protected] . Uchádzačov pozývame na osobné pohovory.Uprednostňujeme TPP a 1/2 úväzok, nie DoPČ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, matematická gramotnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Realizácia a prevádzkovanie umývacích liniek, ubytovanie, výroba sódovej vody, ubytovacie služby,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3315659  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-780