Servisný technik nápojových automatov / vodič

FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiacProvízia. Úkolová odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme technicky zručného kolegu na čistenie a servis výdajníkov na vodu a rozvoz pramenitej vody v bareloch. Vašou pracovnou náplňou bude hlavne:
• servis výdajníkov na chladenú a horúcu vodu
• pravidelné čistenie výdajníkov
• výpomoc pri manipulácii s tovarom v sklade
• rozvoz vody v bareloch

Ponúkame
• prácu v mladom a úspešnom kolektíve
• dobré platové ohodnotenie, provízie a spravodlivý systém odmien
• mobilný telefón
• zázemie silnej a zavedenej spoločnosti na trhu

Váš životopis zašlite na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
• technický typ
• komunikatívne a reprezentačné vystupovanie
• aktívny vodič
• samostatnosť a aktívny prístup k pracovným povinnostiam
• zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
• preukaz na vedenie VZV výhodou
• prax v odbore vítaná

Výrobce balené pramenité vody a distributor nápojového systému watercooler v Čechách a na Slovensku. V oboru působíme již více jak dvacet let a zaujímáme vedoucí postavení na trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1146682  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac