Area Sales Manager - východné Slovensko

FONDATI & PARTNERS, s. r. o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
od 1000 fixná mzda + variabilná časť v závislosti od výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za realizáciu obchodnej stratégie spoločnosti vo zverenom regióne
- predaj technických produktov v rámci východoslovenského regiónu - B2C
- budovanie vzťahov s obchodnými partnermi, udržiavanie vzťahov so zvereným
portfóliom klientov, poskytovanie kvalitného a promptného servisu
- práca s CRM systémom, administratívne úlohy spojené s pozíciou
- analýza obchodných prípadov, reporting Obchodnému riaditeľovi spoločnosti

- medzinárodná stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja veľkých technických celkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výroba a predaj veľkých technických celkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- minimálne 5 ročné skúsenosti v oblasti obchodu s technickými produktami
- dynamická osobnosť , drive, ťah na bránu
- vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti
- obchodnícky background
- technické vzdelanie

Spoločnosť FONDATI & PARTNERS, s.r.o. je poradenskou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti Family Business Advisory, Executive Search a Management Development. Informácie o nás nájdete na webe spoločnosti www.fondati.sk.
ID: 3786665  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 fixná mzda + variabilná časť v závislosti od výsledkov predaja