Cukrár/cukrárka

FondaCake s.r.o.

Miesto práce
Pri strelnici 1, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma FondaCake hľadá šikovného cukrára/cukrárku s platovým ohodnotením od 5eur netto za hodinu s nástupom 3.1.2023. Ak máte radi prácu v cukrárenskej výrobe, lásku k cukrárskemu umeniu a chcete sa stať súčasťou nášho kreatívneho a profesionálneho tímu, táto pracovná ponuka je práve pre vás.

Ako cukrár/cukrárka v našej cukrárni by ste mali mať skúsenosti s prácou s pečením, byť precízni a kreatívni a mať schopnosť pracovať s technológiou potrebnou na výrobu cukrárenských produktov. Okrem toho by ste mali mať radosť z práce s ľuďmi a byť ochotný prispievať k vytváraniu nezabudnuteľných zážitkov pre našich zákazníkov.

Náplňou práce bude príprava rôznych druhov cukrárskych výrobkov, ako sú koláče, torty, zákusky, koláčiky a ďalšie, ako aj ich dekorácia. Tiež sa budete podieľať na príprave a úprave cukrárskych receptov, aby sme mohli ponúkať stále nové a inovatívne produkty.

Príspevok na stravu 6€/deň
Vianočné odmeny
Odmeny podľa výsledkov firmy
Flexibilný pracovný čas
Moderne vybavená prevádzka

Záujemcovia sa môžu prihlásiť osobne v našej prevádzke alebo poslať životopis na e-mail. Tešíme sa na vaše prihlášky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár ideálne s 2. ročnou praxou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša malá firma FondaCake s.r.o., ale o to viacej motivovaná k najlepším výkonom, bola založená v roku 2020. Sme špecialisti na výrobu toriet, zákuskov a všetkého čo sa pečenia týka. Chuť domova pre nás nie je len sloganom, ale chute ktoré u nás môžete zažiť, sú tie ktoré poznáte z domovov našich mám, babičiek, lebo väčšina receptov ktoré vlastníme sú recepty veľmi staré, niektoré aj s 30 ročnou tradíciou. Predstavujeme vám cukrárenskú výrobu FondaCake, kde s rešpektom, maximálnym nasadením a úsilím pripravujeme dobroty pre vás. K cukrárskemu remeslu pristupujeme vždy zodpovedne, kvalita a čerstvosť je a vždy ostane u nás na prvom mieste, aby sa ku vám dostal finálny produkt v maximálnej možnej kvalite. Používame výlučne suroviny na živočíšnej báze, ako sú šľahačky, maslá, mascarpone. Margarín u nás nájdete iba pre ľudí s rôznymi alergiami a intoleranciami napr. na mliečnu bielkovinu. Pripravíme vám aj bezlepkové, bezlaktozové alebo dia dobroty.
ID: 4505810  Dátum zverejnenia: 22.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac