Referent/ka registratúry (polovičný úväzok)

Fond na podporu umenia

Cukrová 14, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
jún-júl 2024
625 EUR/mesiacZákladný plat 575 EUR + osobné ohodnotenie 50 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie úloh súvisiacich so správou registratúry.
Zabezpečovanie činnosti podateľne a miesta prvého kontaktu.
Systematická evidencia došlej a odoslanej korešpondencie a vnútornej korešpondencie.
Zabezpečovanie spisovej, archívnej a dokumentačnej služby a distribúcie určených dokumentov.

Stabilná pracovná doba.
Priateľské pracovné prostredie.
5 dní dovolenky naviac oproti zákonom stanovej dĺžke.
Kontakt so živým umením a kultúrou.

Pokiaľ Vás zaujala naša pozícia, Vaše životopisy zasielajte na adresu [email protected]. Odpovedať budeme iba na životopisy spĺňajúce uvedené požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva / archivácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Preukázateľná skúsenosť s prácou súvisiacou so správou registratúry.
Veľmi dobré komunikačné zručnosti.
Schopnosť pracovať v tíme a zdieľať informácie.
Pohľad na detail, zodpovednosť v dokončovaní úloh, samostatnosť a precíznosť.
Pozícia nie je vhodná pre absolventov.

Fond na podporu umenia je verejnoprávna inštitúcia zabezpečujúca podporu umeleckých aktivít, kultúry a kreatívneho priemyslu, ktorá vznikla na základe zákona č. 284/2014 Z. z.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Orság
Tel.: +421948744244
E-mail: poslať životopis
ID: 4824451  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 625 EUR/mesiac