Vedúci/vedúca kancelárie riaditeľa

Fond na podporu umenia

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu je 1.3.2020. Ide o zastupovanie počas trvania materskej a rodičovskej dovolenky.
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZákladný nástupný plat 1.200€ brutto + po troch mesiacoch osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizačné zabezpečenie fungovania kancelárie riaditeľa, koordinácia porád, pracovných konzultácií a stretnutí riaditeľa.
Administrácia podkladových materiálov potrebných pre rokovanie a rozhodovanie rady.
Zodpovednosť za obsahovú náplň internetovej stránky fondu, sociálnych sietí a newslettera.
Zodpovednosť za prípravu tlačových materiálov fondu, za redakciu dokumentov fondu určených na zverejnenie a komunikáciu fondu s verejnosťou.
Zodpovednosť za sprístupňovanie informácií podľa osobitného predpisu.
Zodpovednosť za vybavenie sťažností.

Stabilná, a zároveň flexibilná pracovná doba.
Priateľské pracovné prostredie v menšom kolektíve.
5 dní dovolenky navyše oproti zákonom stanovenej dĺžke.
Kontakt so živým umením a kultúrou.

Pokiaľ Vás zaujala naša pracovná pozícia, Vaše životopisy posielajte na adresu [email protected] Ďakujeme všetkým záujemkyniam a záujemcom o pracovné miesto. Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky alebo uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie najmenej druhého stupňa,
- schopnosť samostatne pripravovať zápisnice a texty určené na zverejnenie,
- schopnosť verejne vystupovať a komunikovať s verejnosťou,
- základná orientácia v prostredí umenia, kultúrno-umeleckých aktivít , kreatívnom priemysle,
- zručnosti práce s kancelárskym softwarom, schopnosť používať informačný systém,
- schopnosť pracovať v tíme a zdieľať informácie,
- pohľad na detail, zodpovednosť v dokončovaní úloh, samostatnosť a precíznosť,
- skúsenosť s prácou administratívneho zamerania minimálne 3 roky.

Fond na podporu umenia je verejnoprávna inštitúcia zabezpečujúca podporu umeleckých aktivít, kultúry a kreatívneho priemyslu, ktorá vznikla na základe zákona č. 284/2014 Z. z.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Cukrová 14
811 08 Bratislava
ID: 3844302  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac