Hlavný účtovník

Fond na podporu umenia

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesačné spracovanie podvojného účtovníctva podľa príslušných právnych predpisov a v súlade s ekonomickou klasifikáciou rozpočtovej klasifikácie.
Poskytovanie údajov a výstupov z podvojného účtovníctva potrebných pre zostavovanie priebežného výkazníctva vo vzťahu k Ministerstvu financií SR, Štatistickému úradu, Štátnej pokladnici a Ministerstvu kultúry SR.
Evidencia a odpis hmotného a nehmotného majetku.
Kompletné spracovanie mzdovej agendy.
Vypracovanie účtovných závierok.

- priateľské pracovné prostredie,
- zaujímavé finančné ohodnotenie (nejde o tabuľkový plat),
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- 5 dní dovolenky navyše v rámci kalendárneho roka.

Pokiaľ Vás zaujala naša pozícia, Vaše životopisy zasielajte na adresu [email protected]. Odpovedať budeme iba na životopisy spĺňajúce uvedené požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- 3 roky prax v oblasti samostatného vedenia podvojného účtovníctva a minimálne jeden rok v oblasti štátnej správy,
- znalosť nielen všeobecných predpisov vzťahujúcich sa na účtovníctvo, ale aj znalosť špecifických predpisov - napr. zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy, zákon o štátnej pokladnici, zákon o finančnej kontrole a audite a pod.,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- spoľahlivosť,
- precíznosť.

Fond na podporu umenia je verejnoprávna inštitúcia zabezpečujúca podporu umeleckých aktivít, kultúry a kreatívneho priemyslu, ktorá vznikla na základe zákona č. 284/2014 Z. z.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3318286  Dátum zverejnenia: 23.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou