Inštalačný technik

FOLLOW s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budovanie vnútorných a vonkajších rozvodov pre optickú infraštruktúru na území celého Slovenska
• Inštalácia a servis optických a metalických kabeláží u koncových zákazníkov v domácnostiach

• mobil s neobmedzenými volaniami aj na súkromné účely
• možnosť využitia firemného auta aj na súkromné účely
• príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• motivujúci plat
• odmena za výkon
• zaškolenie a podporu po celú dobu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí najlepšie vystihujú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

technické zameranie, informatika, IT, telekomunikácie:
• samostatnosť
• zodpovednosť
• rozvážnosť

výhodou:
• osvedčenie §21, §22 – odborná spôsobilosť elektrotechnika

Spoločnosť FOLLOW s.r.o. sa prioritne zaoberáme kompletnou realizáciou dátových telekomunikačných sietí – od návrhu až po realizáciu a následnú údržbu a zároveň inštaláciou a commissionigom telekomunikačných technológií. Nesnažíme sa o jednorázovú akciu ale o dlhodobú spoluprácu a preto pri každej realizácii vyvíjame maximálne úsilie k dodržiavaniu vysokej kvality uskutočnených prác s dôrazom na plnenie požiadaviek a termínov zákazníka. V prípade dodávky telekomunikačných technológií sme pripravení ponúknuť návrh technológie alebo dodávku podľa špecifikácie zákazníka.

Hlavné činnosti v oblasti telekomunikačných riešení:
• Implementácia a servis telekomunikačných technológií
• Návrh a výstavba štrukturovaných sietí LAN
• Budovanie káblových rozvodov pre metalické a optické siete
• Inštalácia mikrovlnných spojov NEC, Ericsson a iných

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3063199  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 Eur