Можливість для людей з України

Back Office a Finance Administrator

Büro Milk s.r.o.

Palisády, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacPráca je na TPP alebo na živnosť. Finálna odmena závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Fakturácie (evidencia prijatých a odoslaných faktúr, vystavovanie faktúr, príprava objednávok, cenových ponúk a faktúr podľa dopytu, pripomínanie splatnosti faktúr manažérom projektu, príprava daňových dokladov pre nefakturujúcich externistov, autorov)
• Uhrádzania nákladov (plánovanie a úhrada faktúr a honorárov, zodpovednosť za prevody v rámci interných bankových účtov)
• Zmluvná agenda (nastavovanie a revízia vzorov zmlúv v spolupráci s externým právnikom, komunikácia s externými dodávateľmi ohľadom nastavenia zmluvných podmienok, zasielanie zmlúv dodávateľom cez elektronický tool Docusign a ich evidencia v internom systéme)
• Triedenie a evidencia dokladov (príprava podkladov k priznaniu DPH pre účtovníka, kontrola výpisov z účtu a párovanie platieb, vedenie a evidencia pokladne, cestovné príkazy)

Budeš zodpovedný/-á aj za:
• komunikáciu s majiteľom priestorov a s dodávateľmi služieb /upratovanie, údržba/
• objednávky tovaru a služieb
• zabezpečenie a evidenciu poštových zásielok
• hladký chod kancelárie

Manažovanie týchto úloh si vyžaduje:
• skúsenosti s Google Docs, Docusign, Superfaktúra, Airtable, Dropbox a ďalšími aplikáciami
• anglický jazyk stredne pokročilej úrovni

Máš ešte niečo navyše? Zvlášť oceníme:
• schopnosť pomôcť s monitoringom/reportingom cashflow
• schopnosť efektívne komunikovať s tímom, účtovníkom, právnikom a dodávateľmi
• znalosť z oblasti účtovníctva a fakturácie sro, živnosti, autorských zmlúv

Vybraným uchádzačom a uchádzačkám sa ozveme najneskôr do 2 týždňov od reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Docs - Pokročilý
Airtable - Pokročilý
SuperFaktúra - Pokročilý
Dropbox - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Spoľahlivosť a dôslednosť, orientácia na detail, samostatnosť, výborné organizačné schopnosti

Milk je kreatívne štúdio, ktoré robí pútavý dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Pracujeme na obsahových programoch, brandových magazínoch, vizuálnych identitách, medzinárodných kampaniach aj vlastných neziskových projektoch.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4005490  Dátum zverejnenia: 13.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac