Grafik / Grafička

Fokus Studio spol. s r.o.

Miesto práce
NOWORK.SK, Štefánikova, 029 01 Námestovo
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 Eur a viac. Všetko záleží od tvojich schopností a dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou práce bude:

- tvorba grafických návrhov v spolupráci s marketingovým tímom
- print / online grafika (realizácia plagátov, brožúr, letákov, bannerov, roll up a iných marketingových materiálov)
- návrhy a tvorba kreatívnych konceptov v Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- príjemné prostredie v novom oravskom coworkingovom centre NOWORK.SK
- zaujímavá partia ľudí, inšpiratívni klienti, platené vzdelávanie
- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoj kreatívny potenciál
- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- školenia, teambuildingy a pracovné benefity
- možnosť práce z domu ak sa osvedčíš
- výborná káva
- ak budeš dobrý, možno ťa naučíme zatancovať postrekovač
- parádna partia mladých ľudí, ktorí stoja jeden za druhým

Vieš čo je zodpovednosť a dodržiavanie termínov, pridaná hodnota? Ak je kreativita tvoje druhé meno a tvoj život je pixel perfect, určite nám pošli svoj životopis a niečo z tvojich referencií.
Chuť neustále sa posúvať a učiť sa nové veci musí byť v tebe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť do práce, všetko ostatné sa dá naučiť

fokus.studio sa venuje najmä inováciam a digitalizácii v biznise. Radíme firmám ako rásť, ako predávať, vytvárame obal a obsah, ktorý šírime cez online a offline marketing ku cieľovej skupine. Sme mladá firma, rastieme a chceme dokázať, že aj na Orave sa dajú robiť pekné veci.

Adresa spoločnosti

Fokus Studio spol. s r. o.
Borinova 1651/11
02901 Námestovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Anna Janáková
Tel.: +421902551253
E-mail: poslať životopis
ID: 3573029   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 Eur a viac. Všetko záleží od tvojich schopností a dohody.