Asistent/Asistentka (Marketing Junior)

Fokus Studio spol. s r.o.

Miesto práce
NOWORK.SK, Štefánikova, 029 01 Námestovo
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
od 600 Eur a viac. Všetko záleží od tvojich schopností a dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatnú, zodpovednú osobu, ktorá bude podporovať tím pri dennodennej agende. Práca zahŕňa bežné administratívne úlohy, komunikáciu s klientmi, prípravu podkladov účtovníkov, zabezpečenie chodu spoločnosti, starostlivosť o pohodu a dobrú kávu, vybavovanie telefonickej, emailovej a listovej komunikácie. Vypracovávanie reportov pre klientov, organizácia stretnutí a podobne.

Vieš čo je zodpovednosť a dodržiavanie termínov, pridaná hodnota. Si tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne. Ak vieš čo je hashtag, diktáty si písaval vačšinou na jednotky a hovoríš po anglicky - je to veľké plus.

Chuť neustále sa posúvať a učiť sa nové veci musí byť v tebe.

Príjemné prostredie v novom oravskom coworkingovom centre NOWORK.SK, zaujímavá partia ľudí, inšpiratívni klienti, platené vzdelávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť do práce, všetko ostatné sa dá naučiť

Sme full-servis marketingová agentúra so sídlom na Orave. Pre podnikateľov, s ktorými spolupracujeme, sme strategickým partnerom, ktorý prispieva nielen k ich marketingu, ale k celkovému rozvoju firmy. Máme presah do business developmentu vďaka čomu sú naše služby komplexné a práca s klientami je na hlbšej úrovni ako pri bežnej agentúrnej spolupráci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3459895  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 Eur a viac. Všetko záleží od tvojich schopností a dohody.