WordPress búchač, resp. odborne Front-End developer - na názve pozície nezáleží

Fokus Studio spol. s r.o.

Miesto práce
Štefánikova ulica, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
záleží aký dobrý budeš, od 10 ečiek na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš čo je WordPress? Fajn. Zbúchal si už pár tém? Nie zlé. Postavil si na nohy už nejaký ten web, či e-shop? Možno si to práve ty.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý dokáže samostatne pracovať, je zodpovedný a vie včas všetko odkomunikovať, aby sa predišlo problémom.

Mal by si byť programátor/webdeveloper so skúsenosťami s vývojom WordPress tém a pluginov. Nemusíš vedieť všetko alebo mať rozsiahle alebo dlhoročné skúsenosti, i keď tie budú samozrejme výhodou, stačí rozumieť kódu, upravovať WordPress pluginy a témy, a keď niečo nefunguje ako má, vedieť sa pohrabať v kóde, aby si zistil prečo to tak je a vedel dosiahnuť požadovaný výsledok čo najlepšou možnou cestou. V prípade, že niečo nebudeš vedieť nezúfaj. Sú tu naši senior programátori, ktorí ťa usmernia.

Príjemné prostredie v super špica bomba oravskom coworkingovom centre NOWORK.SK, zaujímavá partia ľudí, inšpiratívni klienti, platené vzdelávanie, stráááášne dobrá káva, veľa zelene v kancli. Ak sa osvedčíš, môžeš robiť aj z domu.

Informácie o výberovom konaní

CV a ukážky práce posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť do práce, všetko ostatné sa dá naučiť

Sme full-servis marketingová agentúra so sídlom na Orave. Pre podnikateľov, s ktorými spolupracujeme, sme strategickým partnerom, ktorý prispieva nielen k ich marketingu, ale k celkovému rozvoju firmy. Máme presah do business developmentu vďaka čomu sú naše služby komplexné a práca s klientami je na hlbšej úrovni ako pri bežnej agentúrnej spolupráci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3335252  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: záleží aký dobrý budeš, od 10 ečiek na hodinu