WordPress búchač, resp. odborne Front-End developer - na názve pozície nezáleží

Fokus Studio spol. s r.o.

Miesto práce
Štefánikova ulica, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
02.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
záleží aký dobrý budeš, od 10 ečiek na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš čo je WordPress? Fajn. Zbúchal si už pár tém? Nie zlé. Postavil si na nohy už nejaký ten web, či e-shop? Možno si to práve ty.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý dokáže samostatne pracovať, je zodpovedný a vie včas všetko odkomunikovať, aby sa predišlo problémom.

Mal by si byť programátor/webdeveloper so skúsenosťami s vývojom WordPress tém a pluginov. Nemusíš vedieť všetko alebo mať rozsiahle alebo dlhoročné skúsenosti, i keď tie budú samozrejme výhodou, stačí rozumieť kódu, upravovať WordPress pluginy a témy, a keď niečo nefunguje ako má, vedieť sa pohrabať v kóde, aby si zistil prečo to tak je a vedel dosiahnuť požadovaný výsledok čo najlepšou možnou cestou. V prípade, že niečo nebudeš vedieť nezúfaj. Sú tu naši senior programátori, ktorí ťa usmernia.

Príjemné prostredie v super špica bomba oravskom coworkingovom centre NOWORK.SK, zaujímavá partia ľudí, inšpiratívni klienti, platené vzdelávanie, stráááášne dobrá káva, veľa zelene v kancli. Ak sa osvedčíš, môžeš robiť aj z domu.

Informácie o výberovom konaní

CV a ukážky práce posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť do práce, všetko ostatné sa dá naučiť

fokus.studio sa venuje najmä inováciam a digitalizácii v biznise. Radíme firmám ako rásť, ako predávať, vytvárame obal a obsah, ktorý šírime cez online a offline marketing ku cieľovej skupine. Sme mladá firma, rastieme a chceme dokázať, že aj na Orave sa dajú robiť pekné veci.

Adresa spoločnosti

Fokus Studio spol. s r. o.
Borinova 1651/11
02901 Námestovo
ID: 3335252   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   záleží aký dobrý budeš, od 10 ečiek na hodinu