Do nášho tímu IT hľadáme programátora - prostredie Magic xpa

FOKUS očná optika, a.s.

Vajnorská 142, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My, vo FOKUSE tvoríme svet, v ktorom lepšie vidíte a lepšie sa cítite. Starostlivosť o zákazníka je naším poslaním. A k tomu potrebujeme aj posilniť náš tím IT, do ktorého hľadáme posilu. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Čo bude vašou hlavnou úlohou?

-  rozvoj vlastného ERP systému a programovanie analyticky náročných databázových aplikácií vo vývojovom prostredí Magic xpa a SQL serverov (Microsoft SQL, Oracle, Pervasive/Actian/Zen

-  programovanie nových funkcií a rozvoj nových modulov ERP systému primárne v prostredí Magic XPA a integrácia hotových modulov na iné platformy (.Net, Java, webové služby)

-  vývoj nových modulov v .Net

-  existujúci  ERP systém zahŕňa obchod, účtovníctvo, logistiku, výrobu, automatickú výmenu dát s verejnými inštitúciami, rozhranie na elektronické registračné pokladnice, napojenie na e-shop a ďalšie externé webové služby a iné systémy spoločnosti

-  výsledné aplikácie sú klient–server (desktop), RIA aplikácie (desktop, mobilné zariadenia) RIA (Rich Internet Application)

Na čo sa môžete u nás tešiť?

  • Stabilnú prácu v odbore očnej optiky
  • Motivujúci bonusový systém, ktorý ocení vašu prácu
  • Výraznú zamestnaneckú zľavu na všetky okuliare
  • Odmeny za doporučenie kolegov
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Odmenu za pracovné výročia
  • Flexibilný pracovný čas, po zaučení možnosť občasnej práce z domu
  • FOKUS akadémiu – odborné školenia a osobný rozvoj
  • Ponúkame pestrú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
  • Skvelý tím kolegov a spoločnosť, ktorá sa o svojich zamestnancov naozaj zaujíma a stará sa o nich

Ďakujeme za váš záujem pracovať v spoločnosti FOKUS očná optika.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, každý zodpovedne zvážime. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je:- znalosť SQL jazyka (MS SQL, Pervasive)- prax s vývojom v prostredí Magic xpa, uniPaaS -

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nutná znalosť teórie programovania (algoritmizácia, proceduralizácia, gramatiky programovacích jazykov, dátové typy …)

- Záujem o prácu a rozvoj v programovaní a IT technológiách

- Anglický jazyk - pokročilý

- Zodpovednosť a samostatnosť

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.