Optometristovi - optometristce / očnímu optikovi - optičce do Hodonína

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Hodonín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 Kč/mesiacod 30 000 KČ/ brutto mzda závisí na zkušenostech kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

My, FOKUSáci, jsme si v životě vybrali péči, péči o zrak našich zákazníků a každý z nich je naší odměnou. Abychom svou práci dělali ještě lépe, nabízíme pracovní příležitost:

OPTOMETRISTOVI - OPTOMETRISTCE / OČNÍMU OPTIKOVI - OPTIČCE do Hodonína.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • Nabídka a prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Přívětivé poradenství zákazníkům s výběrem brýlí
  • Každodenní komunikace se zákazníky
  • Administrativní práce spojená s chodem optiky

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Motivující bonusový systém, který reálně ocení Vaší práci
  • Výběr zboží, které budete prodávat je na Vás
  • Práce s exkluzivním zbožím Nikon
  • Brýle s výraznou zaměstnaneckých slevou
  • Odměny za doporučení kolegů
  • Optometristce / optometristovi, kteří by byli ochotni cestovat nabízíme finanční příspěvek na dopravu a mzdový bonus
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Stabilní práci i zázemí společností s dlouholetou tradicí na trhu
  • Možnost zaměstnání na plný nebo zkrácený úvazek
  • Firemní akademie, kde se v každém semestru budete zdokonalovat v odborných i komunikačních oblastech

Informácie o výberovom konaní

Dejte nám o sobě vědět, nástup je možný ihned.

POKUD Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám určitě ozveme zpět.

Děkujeme všem kandidátům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Vážíme si každého zaslaného životopisu. V případě, že se rozhodneme pro jiné uchazeče, nezoufejte, budeme rádi, když nás budete sledovat i nadále na naší profesní stránce nebo Linkedinu.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Jak bychom si Vás představovali:

  • Vzdělání v oblasti optometrie nebo oční optiky nebo zkušenosti s prací v oční optice
  • Pozitivní přístup k práci s úsměvem na tváři
  • Ochota pomáhat a řešit požadavky zákazníků
  • Zkušenost s prodejem výhodou, není ale podmínkou, rádi Vás zaškolíme

Ať jste zkušený či začátečník, pokud Vás naplňuje pomáhat lidem lépe vidět, přidejte se k nám a staňte se součástí naší FOKUS rodiny. Odměníme Vás za to přátelským přijetím, motivačním finančním ohodnocením, příjemnou atmosférou v práci, vzděláváním v naší akademií a mnoha dalšími.

Budeme se těšit na Vaše nabídky.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 4349898  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/mesiac