Pracovník centrálneho zábrusu v optike

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 200 EUR/mesiac800€ - mzda je rozdelená na fixnú a motivačnú časť. 800€ btto je základ a motivačná odmena sa môže vyšplhať až na ďalších 400€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nového zábrusného centra hľadáme kolegyne a kolegov.

V našom tíme ťaháme všetci za jeden koniec a momentálne si medzi seba hľadáme novú posilu. Spoľahlivosť, zodpovednosť, zapálenosť, angažovanosť a drobná precízna práca nás radí medzi jednotku na slovenskom trhu optík. Chceme byť neustále lepší a preto svoju budúcnosť staviame na zamestnancoch, ktorí budú toto nadšenie s nami zdieľať a pomôžu nám posúvať hranice odbornosti a zlepšovať líderskú pozíciu na trhu. Svoj prvý krok môžeš urobiť už práve teraz.

Náplň práce:

  • Práca s okuliarovými rámami a s okuliarovými  šošovkami- príprava zákazky na samotný zábrus
  • Manuálna práca s brusom- výroba a zhotovenie okuliarov.
  • Práca je na rannú a poobednú smenu, ktorá bude od 6:00-14:00 a 14:00 - do 22:00h.
  • Čo nevieš, to ťa radi naučíme.
  • Dôležité je, že ťa láka optika a že drobná manuálna práca je to, čo ťa baví.

  • Atraktívna mesačná mzda 800 € brutto (mzda je rozdelená na fixnú a motivačnú časť, pričom 800 brutto je základ a motivačná odmena sa môže vyšplhať až na ďalších 400 eur mesačne)
  • Možnosti odborného vzdelávania
  • Stabilné pracovné miesto
  • Stravné lístky nad rámec zákona
  • Pravidelné teambuildingy
  • Jubilejné odmeny pri výročiach
  • Sladká pozornosť pri narodeninách
  • Multisport karta
  • Okuliare(aj slnečné) s výraznou zamestnaneckou zľavou
  • Hlavne skvelý kolektív

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a my sa ti určite ozveme nazad. Tešíme sa na tvoje skúsenosti a prípadné osobné stretnutie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfaj, budeme radi, keď nás budeš sledovať i naďalej na našej stránke https://fokusoptika.sk/kariera alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fok... a možno ťa osloví iná pozícia.

V prípade, ak si nenašiel ponuku, ktorá by ťa zaujala, ale i tak si myslíš že patríš k nám do FOKUS-u, neváhaj sa nám i napriek tomu ozvať a spoločne sa s tebou porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • Požadovaná prax v odbore nie je nutná, ale výhodou
  • Naša predstava je manuálne zručný kandidát
  • Silná orientácia na drobnú precíznu prácu
  • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
  • Motivácia a chuť pracovať
  • Odolnosť voči stresu
  • Milý prístup (Nezáleží na tom, či rád pracuješ sám a máš rád svoj kľud, alebo sa s nami rád zasmeješ a budeš tvoriť dobrú náladu. Hľadáme hlavne niekoho, kto sa bude tešiť do práce a objaví lásku k optike :) )

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.