Ponúkame príležitosť pre B2B sales managera

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac2000€ fix + odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už generácie sa venujeme starostlivosti o zrak našich zákazníkov a tieto služby sme posunuli ešte o úroveň vyššie. Prepojili sme plnenie potrieb zamestnávateľov, teda starostlivosť o zdravie zamestnancov s naším poslaním a poskytujeme odbornú starostlivosť o zrak aj našim korporátnym partnerom. Už potrebujeme len nájsť toho správneho človeka, ktorý sa bude pozerať na slovenský trh našou optikou.

Hlavným poslaním kandidáta na pozícii je vytvárania a udržiavanie úspešných partnerstiev s korporátnou klientelou v oblasti starostlivosti o zrak ich zamestnancov. Kandidát má možnosť pôsobenia kdekoľvek v rámci Slovenska. Nie nevyhnutne z hlavného miesta.

Náplň práce:
•    Tvorba obchodnej stratégie spojenej s ponukou starostlivosti o zrak pre korporátnych klientov
•    Plán a tvorba partnerských spoluprác
•    Priame oslovovanie a vytváranie vzťahov s partnermi
•    Plánovanie a organizácia a koordinácia eventov merania zraku u našich partnerov v spolupráci s našimi odborníkmi •    Vytváranie modernej a atraktívnej ponuky benefitov v úzkej spolupráci s marketingom
•    Veľmi úzka spolupráca s 4 regionálnymi manažérmi v oblasti rozvoja vzťahov s korporátnou klientelou
•    Prezentácia firmy a ponuky na rôznych fórach
•    Vyhodnocovanie spoluprác, tvorba štatistík a analýz
•    Cestovanie na dennej báze

•    Spolupráca na zaujímavých projektoch a zlepšovaní procesov v spolupráci s vedením spoločnosti
•    Výrazné zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti
•    1 deň dovolenky navyše
•    Príspevok na stravu nad rámec zákona
•    Multisport karta
•    Vysoká miera samostatnosti, možnosti sebarealizácie
•    Možnosť osobného rozvoja v tíme odborníkov na optiku

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov. Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/k... alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fok...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Jedinečné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti so CRM ako nástrojom na riadenie vzťahov so zákazníkmi
  • Pragmatický ťah na bránu
  • Výsledková orientácia
  • Empatia a orientácia na tvorbu dlhodobých vzťahov
  • Samostatnosť, proaktivita a zodpovedný prístup
  • Príjemné a kultivované vystupovanie

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.