Leasing/Property Manager - Vyjednávač telom i dušou

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
2 100 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho československého tímu vo Fokuse hľadáme komunikatívneho, samostatného kandidáta so skúsenosťami na pozícii Leasing manager alebo Property manager.

Čo očakávame:
• Vyjednávanie výhodnejších zmluvných podmienok prenájmov
• Kontrola zmlúv o prenájme priestorov pre naše prevádzky
• Zastupovanie spoločnosti pri jednaniach s majiteľmi priestorov našich prevádzok- majiteľmi sú obchodné centrá, ale aj malí súkromní majitelia
• Spoluzodpovednosť za rozvoj siete prevádzok, koncepcia prevádzok
• Zodpovednosť za nájdenie nových prevádzok, vysporiadanie vzťahov pri zatváraní prevádzok- v menšej miere
• Vykonávanie pravidelných obhliadok prevádzok (zmapovanie siete prevádzok - prvé mesiace)
• Koordinácia činnosti spojených so správou a údržbou prevádzok v rámci ČR, SR
• Práca s ekonomickými ukazovateľmi výkonnosti prevádzok

Pracovná pozícia si vyžaduje pravidelné cestovanie - na začiatku 90% času, po zapracovaní cca 60% času. Pozícia je obsadzovaná pre český trh, ktorý zo začiatku bude zaberať väčšinu času a pre slovenský trh.

• Okuliare s výraznou zamestnaneckou zľavou (3x ročne dioptrické a 2x ročne slnečné plus doplnky)
• Možnosti odborného vzdelávania a rozvoja prostredníctvom školení našimi profesionálmi
• Deň platenej dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• Multisport karta
• Priateľský tím kolegov s profesionálnym prístupom
• Odmeny za pracovné výročia
• Teambuildingy
• Možnosť podieľať sa na raste spoločnosti
• Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v očnej optike

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfajte, budeme radi, keď nás budete sledovať aj naďalej na našej stránke, LinkedIn, Facebook a možno vás osloví iná pozícia.
V prípade, že ste nenašli ponuku, ktorá by vás zaujala, ale aj tak si myslíte, že patríte k nám do FOKUS-u, neváhajte sa nám aj napriek tomu ozvať a spoločne sa s vami porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Riadiace schopnosti
• Vyjednávacie schopnosti
• Organizačné schopnosti
• Komunikatívnosť
• Flexibilita
• Príjemné vystupovanie a kultivovaný prejav

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 3921195  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac