Reagujte bez životopisu

Lékař - Psychiatr

FOKUS Karlovarský kraj z.ú.

Sokolov, Svatopluka Čecha 1001, Okres Sokolov, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí reformy psychiatrické péče, kde hlavním cílem je zvýšit kvalitu a efektivitu této péče a zejména zvýšit kvalitu a nezávislý život lidí s vážným duševním onemocněním a minimalizovat potřebu psychiatrické hospitalizace.

Nabízíme Vám práci na pozici psychiatra v týmu Centra duševního zdraví v Karlovarském kraji ve městě Sokolov. Toto centrum má již stálou klientelu, čerpající jeho služby a disponuje smlouvami se všemi zdravotními pojišťovnami a má tak nastavené dlouhodobě udržitelné financování.

Klientům zajišťuje péči multidisciplinární tým, složený z psychiatra, psychologa, psychiatrických a všeobecných sester, sociálních pracovníků a peer konzultantů.

Nabízíme:

- týmovou spolupráci v přátelském kolektivu,

- osmi hodinová pracovní doba od pondělí do pátku bez směnného provozu,

- ambulantní i terénní práci, která dává smysl,

- velmi dobré finanční ohodnocení,

- pravidelný cyklus vzdělávání, supervizí, nadstandardní studijní výhody,

- 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna,

- tato pozice je vhodná i pro lékaře s absolvovaným kmenem v oboru psychiatrie,

- možnost zajištění ubytování v bytě FOKUSu v Chebu (cca 25 min od Sokolova).

Více informací na webových stránkách: https://www.fokus-kk.cz/.

Mzda je od 80 000,- (základní kmen) - 120 000,- Kč.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4793280  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc