Lékař - Psychiatr

FOKUS Karlovarský kraj z.ú.

Místo práce
Karlovy Vary, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám práci na pozici psychiatra týmu zavedeného Centra duševního zdraví. Toto centrum má již stálou klientelu, čerpající jeho služby a disponuje smlouvami se všemi zdravotními pojišťovnami a má tak nastavené dlouhodobě udržitelné financování.

Klientům zajišťuje péči multidisciplinární tým, složený z psychiatra, psychologa, psychiatrických a všeobecných sester, sociálních pracovníků a peer konzultantů.

Staňte se součástí reformy psychiatrické péče, kde hlavním cílem je zvýšit kvalitu a efektivitu této péče a zejména zvýšit kvalitu a nezávislý život lidí s vážným duševním onemocněním a minimalizovat potřebu psychiatrické hospitalizace.

Nabízíme:

- především terénní práci, která dává smysl

- neformální pracovní

- týmovou spolupráci založenou na metodě case managementu

- velmi dobré finanční ohodnocení

- pravidelný cyklus vzdělávání, supervizí, nadstandardní studijní výhody

- možnost zajištění kvalitního a cenově výhodného bydlení

- 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna

- tato pozice je vhodná i pro lékaře s absolvovaným kmenem v oboru psychiatrie

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4382602  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc