Zdravotní sestra

Focus Care AS

Místo práce
Norsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Práce na pozici zdravotní sestry v domovech seniorů, nebo domácí péče v jedné z nejlepších zemí světa, v Norsku. Již sama sociální a kulturní vyspělost této země dává vaší práci smysl a nový rozměr. Když k tomu připočteme, že v Norsku je největší platové ohodnocení v rámci Evropy, vyjde nám, že práce pro Focus Care v Norsku je životní příležitost pro vás.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zdravotní vzdělávání pro práci v domovech seniorů a domácí péče, které platí stejně jako v České republice i Slovensku.
Ochota jít do Norska.
Čistý trestní rejstřík.

A teď ten "strašák" - jazyk. A k tomu norština.

Ale, a napíšeme zde "VELKÉ ALE", neboť na začátku nemusíte vůbec umět norsky ani slovíčko.

Vše se budete učit ZDARMA v rámci půlroční kurz vyuky norštiny (více než 300 hodin). A vyuka samotná potom probíhá v místě vašeho bydliště v rámci ČR a SK, nebo pomocí skype, případně kombinací obou způsobů.

A argumet na konec: více než 80% uchazečů, kteří na začátku neuměli ani slovíčko tento kurz a jazyk zvládlo. Vypadá to ze startu těžce, ale opak je pravdou. Chce to jen chtít.

Navíc nezpomínejme, že i v rámci smlouvu budete denně mluvit a tím zdokonalovat své schopnosti.

Výhodou bude, pokud budete umět

Řidičský průkaz je výhodou, ne povinností.

A potom ty slova, které znění často jako klišé, jako je pracovitost, otevřenost, upřimnost a které v Norsku dostávají ten základní rozměr a smysl.

Co vám můžeme nabídnout

3 základní argumenty, které si každý může dát do svého pořadí, ale jsou na stejných pozicích:

1. Základní a garantovaný plat čistého po celou dobu smlouvy je 2.310 EUR (cca 60.000 Kč). V letních měsících je to však více. Placené sociální a zdravotní pojištění.

2. 100% jistota práce na 27 měsíců! Tak dlouho trvá první smlouva.

3. 100% pomoc společnosti Focus Care 24 hodin denně a 7 dnů v týdnů. Postaráme se o Vás se vším. Například tím, že vás každých 6 týdnu pošleme letecky zdarma na týden domů, za vaší rodinou. Navíc vám vyřídíme za vás veškerá povolení k práci a pobytu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3443298  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60000 Kč/měsíc