Lekár bez špecializácie do prípravy v odbore gynekológia a pôrodníctvo– nemocnica Žilina

FNsP Žilina

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina, Vojtecha Spanyola, Žilina
Termín nástupu
na základe dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 416,25 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu oddelenia gynekológie a pôrodníctva prijmeme nového kolegu – lekára bez špecializácie do prípravy v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Náplň práce predstavuje plnenie pracovných činností zameraných na zabezpečenie komplexnej zdravotnej starostlivosti u pacientov, kompletnej diagnostickej, liečebnej, preventívnej a konziliárnej činnosti v súlade s koncepciou daného odboru, aktuálne platnou legislatívou a etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka.

V rámci zamestnaneckých výhod a benefitov FNsP Žilina poskytujeme:
- možnosť sústavného vzdelávania, podpora pri rozširovaní kvalifikácie,
- rozvoj tzv. mäkkých zručností (soft skills) v oblasti komunikácie,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- dovolenku nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- možnosť stravovania v zamestnaneckej prevádzke,
- zľavy pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti (aj pre rodinných príslušníkov)
- zľavy v nemocničných lekárňach,
- ďalšie výhody.

Pracovný pomer uzatvárame podľa dohody na dobu určitú/neurčitú.
V rámci ústavnej pohotovostnej služby ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie.
V prípade finančného záväzku za špecializačné štúdium (príp. náborového príspevku) u doterajšieho zamestnávateľa ponúkame možnosť rokovania o prevzatí tohto záväzku zo strany FNsP Žilina.

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline je treťou najväčšou fakultnou nemocnicou na Slovensku poskytujúcou zdravotnú starostlivosť pre regióny Žilinského kraja s celoslovenským dosahom v rámci špecializovaných odborností a výkonov. Poskytujeme stabilné zamestnanie pre takmer 1800 kolegov s možnosťou osobného rastu a ďalšieho vzdelávania. Žilinská nemocnica úspešne prechádza postupnou modernizáciou i zmenami s cieľom zvýšenia kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v akreditovanom zdravotníckom zariadení, profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a možnosť stať sa súčasťou zmeny zameranej na neustály rozvoj kvalitnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti o pacienta, zároveň na vytváranie moderného a kvalitného pracovného prostredia pre zamestnancov.

Viac info na www.fnspza.sk, nájdete nás aj na Facebooku alebo Instagrame @nemocnicazilina.

K žiadosti o zamestnanie pripojte životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov podľa platnej legislatívy. Ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem a prejavenú dôveru, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Počet rokov praxe

5

Ďalšie požiadavky:
- zodpovedný prístup,
- príjemné vystupovanie, komunikačné zručnosti, trpezlivosť,
- schopnosť samostatne a aktívne riešiť kritické situácie,
- spoľahlivosť, flexibilita a lojálnosť,
- aktívna znalosť práce s PC,
- ochota rozvíjať sa, a tým zároveň zvyšovať kvalitu zdravotnej starostlivosti na oddelení.

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4426551  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 416,25 EUR/mesiac