Špecialista v oblasti vzdelávania

FNsP Žilina

Miesto práce
Spanyolova, nemocnica, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
812 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca administratívneho charakteru na referáte vzdelávania, ktorý je súčasťou odboru ľudských zdrojov.
Zabezpečovanie vzdelávania zdravotníckych a nezdravotníckych zamestnancov a komplexné činnosti s tým súvisiace.
Tvorba a vyhodnocovanie plánu vzdelávania a ďalšie podľa pracovnej náplne a pokynov nadriadeného.

V rámci zamestnaneckých výhod a benefitov FNsP Žilina poskytujeme:

- možnosť sústavného vzdelávania, podpora pri rozširovaní kvalifikácie,
- rozvoj tzv. mäkkých zručností (soft skills) v oblasti komunikácie,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- dovolenku navyše,
- príspevok na DDS,
- možnosť stravovania v zamestnaneckej prevádzke,
- zľavy pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti (aj pre rodinných príslušníkov)
- zľavy v nemocničných lekárňach,
- ďalšie výhody.
Pracovný pomer uzatvárame na dobu určitú/neurčitú podľa dohody.

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline je treťou najväčšou fakultnou nemocnicou na Slovensku poskytujúcou zdravotnú starostlivosť pre regióny Žilinského kraja s celoslovenským dosahom v rámci špecializovaných odborností a výkonov. Poskytujeme stabilné zamestnanie pre takmer 1800 kolegov s možnosťou osobného rastu a ďalšieho vzdelávania. Žilinská nemocnica úspešne prechádza postupnou modernizáciou i zmenami s cieľom zvýšenia kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v akreditovanom zdravotníckom zariadení, profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a možnosť stať sa súčasťou zmeny zameranej na neustály rozvoj kvalitnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti o pacienta, zároveň na vytváranie moderného a kvalitného pracovného prostredia pre zamestnancov.

Viac info na www.fnspza.sk, nájdete nás aj na Facebooku alebo Instagrame @nemocnicazilina.

Informácie o výberovom konaní

Doba určitá, skúšobná doba tri mesiace.
Pružný pracovný čas od 6,00 do 18,00 (pevná časť od 8,00 do 14,00).
Podniková kolektívna zmluvu, týždeň dovolenky navyše oproti ZP.
Stabilný kolektív.
Aktívna tímová spolupráca, vysoké pracovné tempo.

K žiadosti o zamestnanie pripojte životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov podľa platnej legislatívy.

Ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem a prejavenú dôveru, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Žiadosti posielajte najneskôr do 27.10.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo humanitného smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vzdelávania zamestncov

Počet rokov praxe

3

Organizačné a komunikačné zručnosti. Ochota pracovať pre ľudí a učiť sa nové veci za pochodu, pružnosť, tímová spolupráca, časový manžment, práca pod tlakom.
Práca aj s legislatívou a zmluvami, aktívne vyhľadávanie v aktuálnych právnych predpisoch, ktoré sa na vzdelávanie zdravotníckych zamestnancov vzťahujú.

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3991049  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 812 EUR/mesiac