Právnik

FNsP Žilina

Miesto práce
Spanyolova, nemocnica, Žilina
Termín nástupu
podľa dohody
1 700 EUR/mesiacĎalšie zložky mzdy podľa vnútorných pravidiel zamestnávateľa a podľa kvalifikácie a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, právne rozbory, vypracovanie, pripomienkovanie a uzatváranie právnych dokumentov - návrhov zmlúv, dodatkov k zmluvám, ponúk, právnych podaní, žalôb a iných písomností na príslušné orgány štátnej a verejnej správy vrátane zabezpečovania písomného styku s nimi podľa potrieb oddelenia;
- právna agenda verejného obstarávania, nakladania s majetkom štátu;
- právna agenda pracovného práva, vzdelávania zamestnancov a škodovej komisie;
- tvorba a pripomienkovanie interných dokumentov;
- právne poradenstvo orgánom organizácie a zamestnancom spoločnosti;
- zastupovanie spoločnosti pred orgánmi štátnej správy a samosprávy, notármi, súdmi, exekútormi, v konkurzných konaniach a pod.
- ďalšie úlohy podľa potrieb FNsP Žilina

V rámci zamestnaneckých výhod a benefitov FNsP Žilina poskytujeme:

- možnosť sústavného vzdelávania, podpora pri rozširovaní kvalifikácie,
- rozvoj tzv. mäkkých zručností (soft skills) v oblasti komunikácie,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- dovolenku navyše,
- príspevok na DDS,
- možnosť stravovania v zamestnaneckej prevádzke,
- zľavy pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti (aj pre rodinných príslušníkov)
- zľavy v nemocničných lekárňach,
- ďalšie výhody.
Pracovný pomer uzatvárame na dobu určitú/neurčitú podľa dohody.

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline je treťou najväčšou fakultnou nemocnicou na Slovensku poskytujúcou zdravotnú starostlivosť pre regióny Žilinského kraja s celoslovenským dosahom v rámci špecializovaných odborností a výkonov. Poskytujeme stabilné zamestnanie pre takmer 1800 kolegov s možnosťou osobného rastu a ďalšieho vzdelávania. Žilinská nemocnica úspešne prechádza postupnou modernizáciou i zmenami s cieľom zvýšenia kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v akreditovanom zdravotníckom zariadení, profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a možnosť stať sa súčasťou zmeny zameranej na neustály rozvoj kvalitnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti o pacienta, zároveň na vytváranie moderného a kvalitného pracovného prostredia pre zamestnancov.

Viac info na www.fnspza.sk, nájdete nás aj na Facebooku alebo Instagrame @nemocnicazilina.

Informácie o výberovom konaní

- doba určitá, skúšobná doba tri mesiace
- pružný pracovný čas od 6,00 do 18,00 (pevná časť od 8,00 do 14,00)
- podniková kolektívna zmluvu, týždeň dovolenky navyše oproti ZP
- stabilný kolektív
- aktívna tímová spolupráca, vysoké pracovné tempo

K žiadosti o zamestnanie pripojte životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov podľa platnej legislatívy. Ďakujeme všetkých uchádzačom za záujem a prejavenú dôveru, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich stanovené požiadavky.
Žiadosti posielajte do 12.10.2020

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

právo, právne predpisy v oblasti zdravotníctva

Počet rokov praxe

3

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3970579  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac