Primár oddelenia vnútorného lekárstva časť B

FNsP Žilina

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina, Vojtecha Spanyola, Žilina
Termín nástupu
po úspešnom vykonaní výberového konania
2 329,9 EUR/mesiacVýšku mzdy je možné navýšiť formou motivačných príplatkov až do výšky 50 % základnej zložky mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie samostatnej diagnosticko preventívnej – liečebnej činnosti na lôžkovom nemocničnom oddelení. Koordinácia sústavného vzdelávania lekárov a odbornej prípravy lekárov počas predatestačnej prípravy, riadenie, organizovanie a kontrola práce zdravotníckych zamestnancov na oddelení.

V rámci zamestnaneckých výhod a benefitov FNsP Žilina poskytujeme:
- možnosť sústavného vzdelávania, podpora pri rozširovaní kvalifikácie,
- rozvoj tzv. mäkkých zručností (soft skills) v oblasti komunikácie,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- dovolenku navyše,
- príspevok na DDS,
- možnosť stravovania v zamestnaneckej prevádzke,
- zľavy pri poskytovaní platenej zdravotnej starostlivosti (aj pre rodinných príslušníkov)
- zľavy v nemocničných lekárňach,
- ďalšie výhody.
Pracovný pomer uzatvárame na dobu určitú/neurčitú podľa dohody.

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline je treťou najväčšou fakultnou nemocnicou na Slovensku poskytujúcou zdravotnú starostlivosť pre regióny Žilinského kraja s celoslovenským dosahom v rámci špecializovaných odborností a výkonov. Poskytujeme stabilné zamestnanie pre takmer 1800 kolegov s možnosťou osobného rastu a ďalšieho vzdelávania. Žilinská nemocnica úspešne prechádza postupnou modernizáciou i zmenami s cieľom zvýšenia kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v akreditovanom zdravotníckom zariadení, profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa a možnosť stať sa súčasťou zmeny zameranej na neustály rozvoj kvalitnej zdravotnej a ľudskej starostlivosti o pacienta, zároveň na vytváranie moderného a kvalitného pracovného prostredia pre zamestnancov.

Viac info na www.fnspza.sk, nájdete nás aj na Facebooku alebo Instagrame @nemocnicazilina.

Informácie o výberovom konaní

Predpoklady pre výkon vedúcej funkcie:
- v zmysle § 3 zákona č. 552/2003 Z. z. a § 3, § 4 ods. 4 a § 81 ods. 1 nariadenia vlády SR 296/2010 Z. z. v znení neskorších predpisov

Kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady:
1. vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v študijnom odbore všeobecné lekárstvo,
2. špecializácia v odbore vnútorné lekárstvo,
3. najmenej 15-ročná odborná zdravotnícka prax alebo
odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva, za ktorú sa považuje získanie špecializácie v jednom z týchto špecializačných odborov:
• manažment a administrácia v oblasti zdravia,
• odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve Master of Public Health,
• organizácia vojenského zdravotníctva,
• zdravotnícky manažment a financovanie.

Zoznam požadovaných dokladov a dokumentov:
- štruktúrovaný profesijný životopis,
- motivačný list,
- projekt rozvoja príslušného organizačného útvaru, vrátane návrhu zabezpečenia jeho efektívneho hospodárenia a časového harmonogramu v rozsahu maximálne 10 normostrán,
- doklady o dosiahnutom vzdelaní a doklady o získaných špecializáciách - overené kópie,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti v zmysle § 31 ods. 1 písm. b) a § 32 zákona č. 578/2004 Z. z.,
- potvrdenie o registrácii/členstve v príslušnej stavovskej organizácii,
- doklad alebo písomné čestné vyhlásenie o ovládanej úrovni cudzieho jazyka,
- písomný súhlas uchádzača na spracovanie jeho osobných údajov pre účely výberového konania na miesto vedúceho zamestnanca FNsP Žilina udelený podľa osobitných predpisov.

Prihlášky do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zasielajte v lehote do 10. februára 2020 (vrátane) v zalepenej obálke na adresu: FNsP Žilina, odbor ľudských zdrojov, Ul. Vojtecha Spanyola 43, 012 07 Žilina s označením „VÝBEROVÉ KONANIE - PRIMÁR ODDELENIA VNÚTORNÉHO LEKÁRSTVA ČASŤ B - NEOTVÁRAŤ“. Na posúdenie dodržania lehoty na podanie prihlášky je rozhodujúci dátum podania na poštovú prepravu alebo dátum osobného podania v podateľni, príp. na sekretariáte generálneho riaditeľa FNsP Žilina.

O termíne, mieste a forme výberového konania budú uchádzači informovaní písomnou pozvánkou zaslanou najneskôr 7 dní pred začatím výberového konania.

Kontaktná osoba: Ing. Anna Klimíková, OĽZ
[email protected]
041/5111 878

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3854108  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 329,9 EUR/mesiac