Lekár pracovného lekárstva

FNsP Žilina

Miesto práce
Vojtecha Spanyola 43, Žilina
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2097,60 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ústavnej zdravotnej starostlivosti a prevencie. Preventívne, vstupné a výstupné lekárske prehliadky zamestnancov FNsP.

Práca za výhodných mzdových podmienok - osobné príplatky po dohode. Po zapracovaní sa možnosť práce na dobu neurčitú, resp. podľa dohody. Práca v stabilnom kolektíve. Celozávodné stravovanie. Možnosť ďalšieho vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pracovné lekárstvo.Špecializácia v pracovnom lekárstve nutná.

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3340003  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2097,60 €