Analytik

FNsP Žilina

Miesto práce
Vojtecha Spanyola 43, Žilina
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného analytika pre oblasť ekonomiky v zdravotníctve
Náplň práce
• príprava reportov, analýza odchýlok a komentáre k výsledkom analýz
• interpretovanie výsledkov analýz a vyhotovovanie odporúčaní pre manažment

Zamestnanecké výhody z kolektívnej zmluvy. Práca v stabilnom kolektíve. Celozávodné stravovanie. Možnosť ďalšieho vzdelávania. Príspevky zo sociálneho fondu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré poskytnete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Po starostlivom posúdení budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Informácia o spracovaní osobných údajov
Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina so sídlom Ul. Vojtecha Spanyola 43, 012 07 Žilina, IČO: 17335825 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, či vlastnia zdravotný preukaz, preukaz pracovníka v potravinárstve, vodičský preukaz – typ, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce, hodnotenia pohovorov (vzhľad, kvalifikácia, verbalita, neverbalita), výsledky testov zručností a ďalšie uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Osobné údaje sa poskytujú tretím stranám vykonávajúcim kontrolu, dozor, dohľad na základe osobitných predpisov ako napr. orgánom činným v trestnom konaní, Inšpektorát práce. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí jedného roka odo dňa jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. o tom, že máte právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, a že Vám boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 cit. zákona.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, alebo technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požiadavky
• analytické, matematické a logické myslenie
• pokročilá znalosť Excelu – (funkcie v/h lookup, databázové funkcie...), kontingenčné tabuľky
• samostatnosť
• znalosť výkazníctva a dátového rozhrania v zdravotníctve vítaná
• pracovná skúsenosť na pozícii podobného typu min. 6 mesiacov

Zdravotnícke zariadenie poskytujúce komplexnú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
Vojtecha Spanyola 43
012 07 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Macková
Tel.: 041/5110878
E-mail: poslať životopis
ID: 3212741   Dátum zverejnenia: 12.10.2017