Logo FMV s.r.o

Hľadáme čašníka/servírku do pizzerie v Trenčíne-Juh

FMV s.r.o

Miesto práce
Halalovka, Trenčín-Sídlisko Juh
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiac1 200 EUR/mesiac Plat je uvádzaný v čistom. +tringelty po zmene. Viac informácií na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás budeš:

  • Obsluhovať zákazníkov s úsmevom na tvári
  • Starostlivo sa starať o prevádzku a udržiavať ju v čistote
  • Prijímať tovar a kontrolovať jeho kvalitu
  • Pracovať s peniazmi a zodpovedne hospodáriť s pokladňou
  • Zabezpečovať rozvoz pizze
  • Ochotne pomôcť kolegom tam, kde je to potrebné

Ak ťa baví práca v tíme a máš rád/rada pizzu, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

  • Doprava do a z práce na trase Dubnica n/V - Trenčín zabezpečená zdarma
  • Zamestnanecká zľava na všetky jedlá a nápoje
  • Práca v mladom a dynamickom kolektíve
  • Možnosť získať skúsenosti v oblasti pohostinstva a gastronómie
  • Priateľské a neformálne pracovné prostredie

- prípadný záujemcovia, nás môžu kontaktovať buď mailom, alebo najlepšie telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax v gastronómii
  • Priateľné a profesionálne vystupovanie
  • Empatické a komunikatívne
  • Zodpovednosť a ústretovosť
  • Tímová spolupráca
  • Ochota pracovať systém dlhý/krátky týždeň

Sme malá rodinná pizzéria s pivárňou na sídlisku Juh v Trenčíne už od roku 2014 :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827785  Dátum zverejnenia: 12.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac