Elektromontér - technik elektro

FMIB, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi elektrikář, máš zájem se dále rozvíjet v oblastech slaboproudých nebo silnoproudých elektroinstalacích? Nevadí ti cestovat? Chceš být součástí dobré party? Splňuješ tyto požadavky?

- Jsi absolvent SOŠ/SŠ v elektrotechnickém oboru?

- Máš praxi ve slaboproudých nebo silnoproudých elektroinstalacích?

- Nebo znáš dobře třeba EZS, EPS, CCTV, EKV nebo třeba měření a regulaci?

- Máš řidičský průkaz skupiny B?

- Jsi schopný pracovat v týmu?

- Umíš dobře pracovat s počítačem?

- Jsi časově flexibilní?

Pak ti můžeme nabídnout:

- Nadstandardní platové ohodnocení.

- Zázemí prosperující odborné firmy.

- Podporu (i finanční) tvého profesního růstu a osobního vzdělávání.

- Mobilní telefon případně služební auto.

- Firemní benefity (stravenky, penzijní/životní připojištění, atd.).

- Pružnou pracovní dobu.

- Přátelský kolektiv a férové jednání.

Nastoupit můžeš ihned. Aby to klaplo, musíš nám nejprve poslat svůj životopis!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3836735  Dátum zverejnenia: 27.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.