Logo FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Mzdový účtovník / Personalista

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Jaskový rad 75, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
1 900 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1. 900,- EUR brutto. Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta a bude predmetom osobného rozhovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme mzdového účtovníka/personalistu.

V oblasti mzdovej problematiky budete zodpovedný za:

  • Kompletné spracovanie mzdovej agendy.
  • Včasné a presné vyplácanie miezd všetkým zamestnancom.
  • Spracovanie ročného zúčtovania preddavkov dane.
  • Zasielanie výkazov zdravotného a sociálneho poistenia po vyplatení miezd.
  • Pripravovať mzdové výkazy pre štatistické úrady.
  • Príprava ad hoc reportov podľa potrieb spoločnosti.
  • Sledovať legislatívne zmeny v oblasti miezd a Zákonníka práce a ich implementácia v praxi.
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
  • Poskytovanie poradenstva kolegom v personálnych a mzdových otázkach.
  • Aktívna účasť na auditoch spoločnosti.

V rámci personálnej agendy:

  • Zodpovednosť za správne vykonávanie personálnej administratívy - príprava pracovnoprávnej dokumentácie súvisiacej so vznikom, zmenou a ukončením pracovného pomeru a vedenie osobných zložiek zamestnancov.
  • HR reporting a štatistiky.
  • IPACE kontroly.
  • Aktívnu spoluprácu pri nastavovaní nových interných smerníc.
  • Participáciu na HR procesoch.
  • Poskytovanie poradenstva v pracovnoprávnych otázkach.
  • Účasť na HR marketingových aktivitách.
  • V prípade potreby podpora pri nábore a výbere zamestnancov.
  • Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti.

  • Profesionálny a priateľský tím.
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie.
  • Flexibilné pracovné podmienky na podporu rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom.
  • Možnosť pracovať z domu.
  • Účasť na rozmanitej a inkluzívnej kultúre na pracovisku.
  • Platená dovolenka nad rámec Zákonníka práce.
  • Plne hradený finančný príspevok na stravné.
  • Benefity (napr. pri životných jubileách) - budú odprezentované na osobnom pohovore.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoje CV a motivačný list v slovenskom jazyku.

Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Kandidátov by sme chceli zároveň informovať, že do 30. júna 2024 bude proces zaškolenia prebiehať na pobočke v Piešťanoch.

Pracovný pomer bude dohodnutý na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia.

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdy a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 ročná prax v oblasti miezd a personalistiky

Počet rokov praxe

3

  • Vysoká miera proaktivity a flexibility, schopnosť prichádzať s novými nápadmi.
  • Vynikajúce interpersonálne a komunikačné zručnosti založené na tímovom duchu.
  • Znalosť systému Human, Humanet a HR personálny systém Workday je výhodou.
  • Vysoká miera flexibility.
  • Skúsenosti s náborom a administráciou kandidátov.
  • Tímový hráč s vysokou mierou empatie.
  • Všeobecný prehľad oblasti zdravotníctva výhodou.
  • Vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosť riadiť priority a dosahovať kvalitu/výsledky pod časovým tlakom, zmysel pre detail.
  • Silný analytik, riešiteľ problémov so schopnosťou navrhovať a implementovať pragmatické riešenia.
  • Znalosť systému spracovania miezd, daňovej problematiky a Zákonníka práce.

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4791936  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac