Pomocnica dialyzačného strediska Michalovce

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Andreja Sládkoviča, Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pomocné a obslužné práce pri ošetrovaní chorých na dialýze. Príprava a odvoz použitého prádla do práčovne, dezinfekcia zdravotníckych pomôcok, umývanie a dezinfekcia priestorov oddelenia, príprava a podávanie stravy pacientom, kŕmenie nevládnych pacientov, prezliekanie, umývanie postelí, vykonávanie ošetrovateľskej starostlivosti. Zodpovednosť za vykonávanie činností podľa Prevádzkového poriadku, dezinfekčného programu a podľa interných predpisov spoločnosti.
Práca v dvojzmennej prevádzke.​

​Práca v profesionálnom kolektíve.
Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení.
Korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa.
Príjemné moderné pracovné prostredie.​

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. NA ŽIADOSTI ODPOVEDÁME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Bezúhonnosť, zodpovedný prístup k práci, empatia.
​Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii výhodou.​

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4789151  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac