Sestra dialyzačného strediska Levice

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Ľudmily Podjavorinskej, Levice
Termín nástupu
dohodou
1 272 - 1 756 EUR/mesiacĎalšie informácie o mzde závisia od dosiahnutého vzdelania ( špecializácie ) a dĺžky praxe uchádzača a budú dohodnuté na základe osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná starostlivosť o individuálne potreby pacientov v súlade s ošetrovateľskými štandardmi a najnovšími odbornými poznatkami.
Sestra zabezpečuje vysokú kvalitu ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na dialyzačnom stredisku.
Vykonáva dialyzačné postupy v súvislosťami s určenými procedúrami a štandardmi. Pravidelne kontroluje pacientov od momentu prijatia, až po prepustenie z liečby.
Posudzuje potreby, komplikácie, problémy alebo akékoľvek iné zmeny, ktoré môžu mať vplyv na zdravotný stav pacientov a dokumentuje všetky informácie v modernom informačnom systéme EuCliD.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Odborná prax/profesionálna práca.
Profesionálny a priateľský kolektív.
Príjemné a moderné pracovné prostredie.
Možnosť absolvovať špecializačné štúdium plne hradené zamestnávateľom.
Zabezpečené sústavné vzdelávanie.
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce.
Nedeľa - garantovaný deň pracovného pokoja.

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. NA ŽIADOSTI ODPOVEDÁME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo - dialyzačná starostlivosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sestra musí byť registrovaná v SKSaPA.
Dôležitým predpokladom je odbornosť, dôslednosť, spoľahlivosť, flexibilita a profesionálny prístup.
Prax v odbore je vítaná, nie je to však podmienka. Radi uvítame v našom tíme aj absolventov.
Počítačové znalosti uplatníte predovšetkým pri práci v programe EuCliD, ktorý ponúka potrebnú individuálnu terapiu, ale tiež prispieva k zlepšovaniu starostlivosti o pacientov.
Pravidelné školenia o chronickom ochorení obličiek a našich možnostiach liečby, školenia súvisiace s používaním našich zariadení a dodržiavaním hygienických a bezpečnostných pravidiel budete môcť absolvovať prostredníctvom e-learningov.
Zároveň sa stanete súčasťou Workday jedného z najlepších HR systémov na svete, ktorý pomáha zvyšovať súlad s predpismi v oblasti ľudských zdrojov a zvyšuje efektivitu v spoločnosti.

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4583679  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 272 EUR/mesiac