Sanitár-ka / Pomocnica Bratislava Petržalka - zastupovanie počas dlhodobej PNky

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Antolská 11, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
890 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomoc pacientom pri obliekaní (vyzliekaní, prezliekaní). Pomoc imobilným pacientom v rámci zdravotníckeho zariadenia. Starostlivosť o lôžko a posteľné návliečky pacienta.
Odnášanie a prinášanie laboratórnych výsledkov do a z laboratória, materiálu zo skladu, príprava a odnášanie materiálu na centrálnu sterilizáciu, príprava a preberanie posteľných návliečok. Práca v dvojzmennej prevádzke.

Práca s modernou technológiou v príjemnom modernom pracovnom prostredí.
30 dní dovolenky za kalendárny rok.
Pravidelné platové navýšenie na ročnej báze.
Príspevok na rekreáciu.
Korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa.

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. NA ŽIADOSTI ODPOVEDÁME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2023 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctvo

Počet rokov praxe

1

Odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažných činností výroba, manipulácia a uvádzanie do obehu potravín a pokrmov výhodou. Flexibilita, spoľahlivosť, ústretovosť.

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Vaverčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4498581  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 890 EUR/mesiac