Lekár - sekundár Žilina

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
ihneď
Od 2 000 EUR/mesiacMzdové podmienky budú upravené v závislosti od dosiahnutého vzdelania ( špecializácie ) a dĺžky praxe uchádzača na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca lekára - sekundára na dialyzačnom stredisku Žilina. Pracovný čas 40 hodín týždenne. Možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Práca s modernou technológiou v príjemnom modernom pracovnom prostredí.
Práca v profesionálnom kolektíve.
Zamestnanecké benefity (stravné lístky nad rámec ZP).
Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení.
Korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa.

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované. NA ŽIADOSTI ODPOVEDÁME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dialyzačné služby

Počet rokov praxe

3

Ukončené štúdium na LF, postupová skúška z interných disciplín/ atestácia z nefrológie výhodou. Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, kolegialita, súdržnosť, schopnosť samostatného rozhodovania, aktívny prístup k pracovným povinnostiam.

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí.
Spoločnosť Fresenius Medical Care už viac ako 20 rokov poskytuje služby v oblasti liečby zlyhania obličiek a pracuje na všetkých úrovniach starostlivosti v 31 dialyzačných strediskách po celej Slovenskej republike.
Naša spoločnosť má jasne zadefinované ciele a k tomu sformulované hodnoty:
Sme kooperatívni, iniciatívni, spoľahliví a prvotriedni. Tieto hodnoty sú základom pre našu každodennú prácu, v ktorej nás vedú k dosahovaniu spoločného cieľa. „Vytvárať budúcnosť, pre ktorú sa oplatí žiť.
Pre pacientov.
Po celom svete.
Každý jeden deň.“

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4097176  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac