Sanitár - upratovačka - Rožňava

FMC - dialyzačné služby, s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sanitára na 50 % úväzok a upratovačky na 50 % úväzok.
Práca v trojzmennej prevádzke.

Práca v profesionálnom kolektíve.

Osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.
Pre informáciu o ochrane osobných údajov sa oboznámte s textom na nasledujúcom linku:
NA ŽIADOSTI ODPOVEDÁME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.11.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

FMC - dialyzačné služby, s.r.o. (Fresenius Medical Care) je celosvetovo najväčším poskytovateľom produktov a služieb pacientom s chronickým zlyhaním obličiek, ochorením ktoré celosvetovo postihuje asi dva milióny ľudí. Prostredníctvom siete 3 432 dialyzačných stredísk v Severnej Amerike, Európe, Latinskej Amerike, Afrike a v ázijsko - pacifickej oblasti poskytuje spoločnosť dialyzačnú liečbu viac ako 294 tisícom pacientov na celom svete. Fresenius Medical Care je najväčším poskytovateľom dialyzačnej liečby a zároveň dodávateľom dialyzačných produktov (dialyzačné prístroje, dialyzátory a ostatný spotrebný materiál).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Teplická 99
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Vaverčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3208180   Dátum zverejnenia: 6.10.2017