Majster zvarovne

FMB s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
1.1.2023 alebo podľa dohody
1 200 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe možnosť navýšenia + výkonnostné odmeny až do výšky 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a riadenie kolektívu ľudí.
Rozdeľovanie pracovníkov a práce.
Zodpovednosť za kvalitu pridelenej práce.
Kontrola pracovníkov a vykonanej práce.

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Dlhodobé a perspektívne pracovné miesta
Možnosť práce nadčas za nadštandardné príplatky
Náborový benefit až do výšky 800€
Finančná motivácia pre dochádzajúcich pracovníkov
Príspevky na ubytovanie, pri svadbe, narodení dieťaťa
Vianočné odmeny
Stravovanie v objekte zamestnávateľa
Spoločensko-kultúrne podujatia

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.
Ku vašej žiadosti prosím pripojte nasledovný súhlas: V súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasí so spracúvaním osobných údajov spoločnosťou FMB s.r.o., so sídlom Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou, v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie. Pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Viac informácii ohľadne GDPR nájdete na stránke www.fritzmeier.com v sekcii GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie.
Vedenie zamestnancov.
Riešenie problémov.
Komunikácia, flexibilita, motivácia, samostatnosť.

Skupina Fritzmeier je medzinárodnou firmou s viac ako 2300 zamestnancami v 10 výrobných závodoch a celosvetovými alianciami so zahraničnými partnermi.
Výrobný závod v Bánovciach nad Bebravou s približne 100 zamestnancami je zameraný na zváranie kabín a podskupín pre úžitkové vozidlá a stavebné stroje.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3621271  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac