CNC operátor - laser, ohraňovací lis, obrábacie centrum

FMB s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Ponúkaný plat (brutto) 700,00 - 1.400,00 €/mesiac (v závislosti od praxe a výkonu) + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie a obsluha CNC strojov:
* laser - vypaľovanie a opracovanie dielov
* ohraňovací lis - ohýbanie a opracovanie dielov
* AXA - obrábacie centrum - opracovanie dielov
- Dodržiavanie technologických postupov
- Výroba komponentov načas, v požadovanej kvalite a množstve
- Samokontrola podľa predpísaných postupov

- Perspektívna práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Dlhodobé a perspektívne pracovné miesto
- Možnosť práce nadčas za nadštandardné príplatky
- Náborový benefit vo výške 300,00 €
- Finančná motivácia pre dochádzajúcich pracovníkov
- Príspevky na ubytovanie, pri svadbe, narodení dieťaťa
- Vianočné a vernostné odmeny
- Stravovanie v objekte zamestnávateľa v cene 0,97 €
- Spoločensko-kultúrne podujatia - zimná a letná akcia, Mikuláš pre deti
- Športové podujatia - permanentky na Duklu Trenčín a plaváreň
- Motivovaný pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie, meradiel a prax v danom odbore výhodou
- Technické myslenie a dodržiavanie technologických postupov
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť, trpezlivosť
- Chuť pracovať a zdokonaľovať sa

Skupina Fritzmeier je medzinárodnou firmou s viac ako 2300 zamestnancami v 10 výrobných závodoch a celosvetovými alianciami so zahraničnými partnermi.
Výrobný závod v Bánovciach nad Bebravou s približne 140 zamestnancami je zameraný na zváranie kabín a podskupín pre úžitkové vozidla a stavebné stroje.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FMB s.r.o.
Partizánska 73
95701 Bánovce nad Bebravou
www.fritzmeier.sk

Kontakt

ID: 3621271   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaný plat (brutto) 700,00 - 1.400,00 €/mesiac (v závislosti od praxe a výkonu) + benefity