Merací technik na odd. kvality

FMB s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Ponúkaný plat (brutto): 800 - 1300 EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Meranie vyrobených produktov
- Obsluha meracích zariadení
- Tvorba meracích protokolov a vyhodnotenie merania
- Návrhy realizácie zlepšenia na základe merania
- Starostlivosť o meradlá

Dlhodobé a perspektívne pracovné miesto
Finančnú motiváciu pre dochádzajúcich pracovníkov
Príspevky na ubytovanie, pri svadbe, narodení dieťaťa
Motivovaný pracovný kolektív
Stravovanie v objekte zamestnávateľa
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
- Znalosť práce s meracími prístrojmi
- Znalosť NJ alebo AJ na komunikatívnej úrovni
- Znalosť noriem a technické myslenie
- Užívateľská znalosť práce s PC a prax výhodou

Skupina Fritzmeier je medzinárodnou firmou s viac ako 2300 zamestnancami v 10 výrobných závodoch a celosvetovými alianciami so zahraničnými partnermi.
Výrobný závod v Bánovciach nad Bebravou s približne 100 zamestnancami je zameraný na zváranie kabín a podskupín pre úžitkové vozidlá a stavebné stroje.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3554735  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat (brutto): 800 - 1300 EUR/mes.