Technik - elektrotechnik

FMach, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiacosobné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád techniku, chceš pracovať s najnovšími technológiami. že nemáš dostatočné skúsenosti. NEVADÍ. U nás ťa vieme komplexne zaškoliť.

Hľadáme šikovného človeka, ktorý má rád techniku a chce sa vzdelávať a posúvať vo svete automatizácie.

Základne info:
- Výroba strojov a zariadení podľa návrhu konštruktéra.
- Skladanie jednotlivých mechanických častí. Úprava mechanických dielov podľa predlohy.
- Oprava strojov a zariadení.
- Skladanie elektrických rozvádzačov podľa elektrických schém.
- Plánovanie opráv a ich následná realizácia na základe rozpoznania technických chýb a ich predispozícií
- vykonávanie inštalácií a uvádzanie nových zariadení do prevádzky. Od jednoduchých strojov až po robotické bunky.
- zaškolenie obsluhy u zákazníkov

Znalosť kreslenia elektro schém výhodou

Cestovanie znamená uvedenie liniek u zákazníkov. v priemere je to 30% z roka

Plat sa odvíja od znalosti a schopností uchádzača

Upresníme na osobnom pohovore

Ak si šikovný a chceš pracovať s najnovšími priemyselnými technológiami tak si u nás vítaný.
Vieme ťa komplexne zaškoliť v danej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreslenie elektrických schém výhodou
- Technické zručnosti
- elektrikárske vedomosti
- Samostatnosť
- schopnosť riešiť chyby

Zaoberáme sa priemyselnou automatizáciou. Vyrábame stroje od jednoduchých jednoúčelových strojov až po automatizované linky veľkého rozsahu. Kolektív FMach je zložený z mladých šikovných ľudí, ktorý napredujú vo svete najnovších technológií, ktoré využívajú priamo v praxi. www.fmach.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4167068  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac