Nastavovač CNC

FMach, s.r.o.

Miesto práce
Poľnohospodárska 1230/7, Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac13 plat, iné bonusy. Mzda je závislá na znalostiach a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tím mladých ľudí, ktorý sa venujú návrhu a výrobe najnovších automatizovaných liniek.
V našom oddelení CNC výroby hľadáme kolegu do tímu. Ak ťa baví CNC tak sa pridaj k nám. Nie je dôležité mať skúsenosti. Vieme ťa komplexne zaškoliť.

Nie sme sériová výroba. Nevyrobili sme 2x to isté. u nás stereotyp nenájdeš. Každé ráno ťa čaká nová výzva. Okolo seba budeš mať kolegov, ktorý ti radi pomôžu a ty sa budeš môcť posúvať v ďalej.
Disponujeme 3 osím CNC centrom a 5 osím CNC centrom. Riadenie SIemens.

- čítanie výkresovej dokumentácie
- úprava parametrov programu
- meranie a kontrola výrobkov

Stabilná pracovná doba - 7:00 - 15:30 - možnosť posunu príchodu a odchodu o 30 min.
Koncoročné finančné bonusy
Bohatý sociálny program aj pre rodiny zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť technických prvkov výhodou
-Prax z obsluhy CNC strojov s riadiacim systémom SIEMENS

Zaoberáme sa priemyselnou automatizáciou. Vyrábame stroje od jednoduchých jednoúčelových strojov až po automatizované linky veľkého rozsahu. Kolektív FMach je zložený z mladých šikovných ľudí, ktorý napredujú vo svete najnovších technológií, ktoré využívajú priamo v praxi. www.fmach.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3585111  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac