1 800 - 2 000 EUR

Prevádzkový manžér

FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
1.1.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje plnenie požiadaviek klienta v súlade so zmluvou
- riadi a vedie tím svojich priamych podriadených v súlade s princípmi manažmentu, Firemnou kultúrou a cieľmi spoločnosti
- realizuje týždenné meetingy s klientom a podáva z nich reporty
- realizuje týždenné meetingy s priamymi podriadenými a podáva z nich reporty
- na dennej báze operatívne plánuje potrebu ľudských zdrojov a ich odbornosť podľa objemu aktivít na nasledujúce obdobie, podľa stavu čerpania dovoleniek, prekážok v práci a pod.
- aktívne sa s nadriadeným manažérom zúčastňuje na denných meetingoch, zameraných na prehľad o aktuálnych objemoch prác a plánovanie zabezpečenia ľudských zdrojov
- eviduje a vyhodnocuje počet ľudí na jednotlivých zmenách
- aktívne sa zúčastňuje a pripravuje podnety i podklady na stretnutia s pracovnými zmenami
- zabezpečuje evidenciu výkonov a vyhodnocuje tabuľku produktivity
- mesačne odovzdáva podklady pre účely fakturácie, dochádzky a podklady pre prémie
- poskytuje couching podriadených zamestnancov
- zabezpečuje plynulosť svojho oddelenia, aktívne sa podieľa na čerpaní a panovaní dovoleniek

- práca v stabilnej a medzinárodnej firme
- práca v mladom a dynamickom prostredí
- možnosť flexibilného pracovného času, pracovný čas od 8,00-16,30 hod.
- príspevok do III. piliera
- stravné lístky v hodnote 3,83€ (zrážka 0,38€)
- Rekreačné poukazy
- príspevok na dopravu
- Príspevok za odporučenie zamestnanca
- Účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca i rodinných príslušníkov (napr. letná akcia...)
- Vernostná odmena pri pracovnom výročí
- Špeciálna odmena pri významných životných príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)

Uchádzačov, ktorých ponuka oslovila, žiadame o zasielanie životopisov v slovenskom jazyku. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí splňajú stanovené kritéria danej pracovnej pozícii.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť
- prax s riadením
- rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, kreativita, iniciatíva
- schopnosť pracovať v tíme

FM SLOVENSKÁ je dcérskou spoločnosťou francúzkej spoločnosti FM Logistic. Pôsobenie FM Logistic je po celej Európe – Francúzko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Rusko, Česká republika, Poľsko, mimo Európy je to Čína a Brazília.
FM SLOVENSKÁ vznikla v roku 1999. Naša spoločnosť sa zaoberá copackingom (obalové úpravy pre klientov) a logistikou (skladovaním).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Lukáčová
Tel.: +421918800464
E-mail: poslať životopis
ID: 3800131   Dátum zverejnenia: 31.10.2019