Údržbár elektrotechnik

FM SLOVENSKÁ, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 850 EUR/mesiac 5,17€ / hodina + 3,83€ stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 2 zmeny
- zabezpečuje funkčnosť jednotlivých zariadení
- odstraňuje, prípadne zabezpečuje odstraňovanie zistených porúch a nedostatkov na jednotlivých zariadeniach
- zabezpečuje výkon pravidelných prehliadok (funkčné skúšky) na jednotlivých zariadeniach, dbá na riadny výkon prevencie
- zabezpečuje, aby zariadenia a ich činnosť neohrozovali životné a pracovné prostredie
- vykonáva kontrolu výkonu opravárenských prác vykonaných dodávateľskou spoločnosťou
- komunikuje s dodávateľskou spoločnosťou o potrebe a rozsahu opravárenských prác
- včasný a kvalitný výkon opravárenských prác

- bezplatná doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC, NZ, KN), prípadne príspevok na dopravu
- práca v stabilnej a medzinárodnej firme
- príspevok do III. pileru
- príspevok na kávu
- stravné lístky 3,83€ s príspevkom nad rámec zákona
Možnosť poskytnutia firemnej pôžičky v krízových situáciách
- Vernostná odmena pri pracovnom výročí
- Špeciálna odmena pri významných životných príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
- Pracovné voľno s náhradou mzdy navyše na základe odpracovanej doby
- Rekreačné poukazy
- Príspevok za odporučenie zamestnanca
- Účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca i rodinných príslušníkov (napr. letná akcia...)

Uchádzačov, ktorých naša ponuka práce oslovila, žiadame o zasielanie životopisov na uvedenú emailovú adresu. Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- Elektrotechnické vzdelanie, min.2 roky prax – prevádzka a údržba technológií TZB elektro
- Odborná spôsobilosť na činnosť na tech. zariadení elektrickom 508/2009 Z.z. § 22
- vzťah k technickým zariadeniam a technike
- manuálna zručnosť
- vodičský preukaz skupiny B alebo C

FM SLOVENSKÁ je dcérskou spoločnosťou francúzkej spoločnosti FM Logistic. Pôsobenie FM Logistic je po celej Európe – Francúzko, Taliansko, Španielsko, Portugalsko, Rusko, Česká republika, Poľsko, mimo Európy je to Čína a Brazília.
FM SLOVENSKÁ vznikla v roku 1999. Naša spoločnosť sa zaoberá copackingom (obalové úpravy pre klientov) a logistikou (skladovaním).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Lukáčová
Tel.: +421918800464
E-mail: poslať životopis
ID: 3725086  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 850 EUR/mesiac5,17€ / hodina + 3,83€ stravné lístky