1 300 - 1 600 EUR

Software Developer

Fluido Oy

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
02.01.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si pracovať v uvoľnenej atmosfére a priateľskom kolektíve? Máš záujem pracovať pre zahraničnú firmu za výhodných platových podmienok, využívať prácu z domu, flexibilnú pracovnú dobu, spoločné teambuildingy a iné pracovné benefity? Tak potom si náš človek!

Hľadáme nových kolegov, ktorí majú chuť pracovať na zaujímavých projektoch v multikultúrnej atmosfére. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú skúsenosť buď s Java, .NET alebo Web technológiami.

O technológii:
Pracujeme s cloudovou technológiou Salesforce.com, ktorá je #1 medzi CRM systémami. Extenzívne sú v nej využívané JavaScript, CSS a HTML. Programovanie je založené na jazyku Apex, ktorý je objektovo-orientovaným programovacím jazykom.
Nie je dôležité, aby si mal priamu skúsenosť so Salesforce – poskytneme ti adekvátne zaškolenie a vždy u nás nájdeš výraznú podporu kolegov.

Viac informácií o Salesforce môžeš nájsť tu: https://trailhead.salesforce.com/trails/force_com_admin_beginner

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1300 - 1600 EUR brutto/mesiac + bonus za projektové hodiny + ročný bonus

Čo ti môžeme ponúknuť:

- Príjemné a priateľské pracovné prostredie, otvorená komunikácia
- Zaujímavé projekty pre zahraničnú klientelu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu 2-3 dni v týždni
- Byť súčasťou zahraničného tímu a pracovať v multikultúrnom prostredí
- Možnosť dočasnej relokácie do jednej z našich pobočiek v Európe
- Angličtina ako business language
- Teambuildingové aktivity
- Zaujímavé platové ohodnotenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2019 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Since 2010 has Fluido developed Salesforce solutions for over 300 customers of all sizes and various business verticals. Fluido customers include KONE Corporation, YIT, Falck, ECCO, and Qliktech as well as several other major globally operating enterprises.

Fluido is not just a place to work. It is also our people, our offices, our culture, our expertise, and our clients. It is the whole package!
Because of our 300+ competent multinational experts, we are a strong leader among Salesforce partners. Our experienced staff works in 7 locations across Northern Europe – in Espoo, Stockholm, Gothenburg, Oslo, Copenhagen, Munich, and Banska Bystrica. Even though our team is built of over 35 different nationalities and is working in six countries, we are a tight and friendly community.

For more information please look at:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fluido Slovakia s.r.o.
Lazovná 62
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Jagercikova
Tel.: +421484180256
E-mail: poslať životopis
ID: 3603581   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1600 EUR brutto/mesiac + bonus za projektové hodiny + ročný bonus